trwa wczytywanie strony...
loading strony www

Oferta dla Klientów na terenie USA

Internet bez granic.

Nasze doświadczenia pokazują, że coraz więcej Klientów prowadzi działalność, wykraczając poza granice Polski. W odpowiedzi na potrzeby tej grupy Klientów przygotowaliśmy ofertę, dzięki której możliwe jest wykonanie strony internetowej lub innych usług IT w Polskiej firmie bez konieczności przyjazdu do kraju. Zainteresowanie realizacją projektów w oparciu o współpracę zdalną zyskuje w ostatnim czasie na znaczeniu. Takie rozwiązanie pozwala na zachowanie wysokiego poziomu świadczonych usług przy nieporównywalnie niższej cenie.

Co oferujemy naszym klientom w USA?

Nasza oferta obejmuje zakresem wszystkie usługi związane ze stronami internetowymi. Oferujemy wykonanie strony zarówno na bazie szablonu graficznego, jak również stworzenie projektu graficznego od podstaw, zgodnie z Państwa wytycznymi.
Przejdź do wyboru branży - wyszukiwanie szablonu strony
Zapewniamy możliwość hostingu, wykupienia domeny i pozycjonowania strony zarówno w wyszukiwarkach polskich jak i amerykańskich [Zobacz więcej informacji o pozycjonowaniu »].
Propozycja dla Klientów z USA nie różni się od podstawowej oferty dostępnej w kraju. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykonania projektów internetowych: stron, sklepów, aplikacji bazodanowych czy portali informacyjnych, społecznościowych.

Dlaczego mieszkając w USA mam zamówić usługę w Polsce?

Zamawiając u nas usługę otrzymujecie Państwo gwarancję wdrożenia wysokiej jakości aplikacji internetowej. Jest to korzystne rozwiązanie, którego podstawową zaletą jest niska cena usługi. Ceny stron i sklepów internetowych, dostępnych w bazie szablonów graficznych w pakiecie Standard, znane są już na etapie wyboru szablonu. System ten jest bardzo pomocny przy wyborze grafiki w przypadku współpracy zdalnej.Jak przebiega realizacja usługi?

W pierwszym kroku zapraszamy Państwa do zapoznania się z zakresem naszych usług [Zobacz naszą ofertę »]. Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem strony lub sklepu, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą naszych szablonów graficznych [Zobacz gotowe projekty graficzne »]. W przypadku realizacji zdalnej jeden koordynator poprowadzi prace nad Państwa projektem. Dzięki temu, że jedna osoba koordynuje projekt, jakość usług i komfort pracy będą znacznie wyższe. Zapraszamy do współpracy.


Masz wątpliwości? Chcesz uzyskać więcej informacji?

Skontaktuj się z nami jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą.
Zapraszamy, nasz Konsultant odpowie na wszystkie pytania.

Kontakt z nami

(+48) 501 898 004

E-mail, formularz

Napisz na bok @ stronex.pl
lub wypełnij krótki formularz


 

Kontakt z nami

(+48) 501 898 004

E-mail, formularz

Napisz na bok @ stronex.pl
lub wypełnij krótki formularzTagi

Tworzenie stron internetowych strony internetowe Kielce Kraków Radom Warszawa Ostrowiec Skarżysko Starachowice Piaseczno Grójec Wrocław Bazy danych Sklepy internetowe